dust8

Proč hrajou v rádiu pořád dokola tytéž stupidní odrhovačky?

Kdyby bylo po mém, tak bych rádio vytáhnul ze zdi, ale zbytek rodiny to prostě musí mít zaplé.
Pořád dokola ty samé hnusy. Beru to už jen jako splachovací záchod. Nějak nám tu náladu kazit musí.

Odpovědi
Kepler

Taky mi to jde na nervy, jakž takž se dá poslouchat rádio Haná. Prostě se nejvíc hrají největší současné hity, které se denně opakují. Tak to už bylo i za mého dětství. Třeba se do zblbnutí hrála písnička Včera neděla byla, i když byla právě sobota. Proto nejraději poslouchám internetová rádia z celého světa, kde si můžu vybrat zemi a žánr. Tam nuda není.

zjentek

Poslouchej kjů uan ou uan anebo bí najdý six… tam jsou novinky dřív, než jsou v civilizovaným světě ohraný!

Arne1

Pusť si jiné rádio

anonym

Pokud vám to tak připadá nemusíte přece poslouchat tu jednu konkrétní stanici ale můžete naladit jinou. Eventuálně pokud si pořadí skladeb chcete stanovit přesněji a na míru můžete klasické rádio vypnout zcela a nahradit jej internetovým streamem SPOTIFY nebo GOOGLE MUSIC, které vám to snadno umožní, můžete tam skladby hodnotit a tyto služby se vám přizpůsobí a podle hodnocení vám budou hrát častěji hudbu která se vám bude pravděpodobně lí­bit.