Avatar uživatele
AndyT

Proč houpeme při chůzi rukama?

Proč když jdeme, nebo běžíme, houpeme při tom rukama?
Doplňuji:
Děkuji za odpověď, jenom mě to napadlo a vždy jsem se zapomněl zeptat, ale stejně děkuji.
Kdyžtak se omlouvám jestli to byla zbytečná otázka

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: AndyT

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? gnr54, iceT, johana 56, dj.david1234, bolak, briketka10, Naty777, anonym, Werwolfo před 4032 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Zkus si jít nebo běžet s rukama u těla,pochopíš.
Doplňuji:
Braník-speciálně pro tebe jsem si zablokovala profil,abys mě nadále přestal psát.
Odpověděla jsem na otázku tak,jak jsem odpověděla,a pokud se ti něco nezdá,můžeš ji klidně nahlásit,ačkoli si nemyslím,že by nějak zdejší kodex porušovala.Zato tvoje odpověď nemá s otázkou pranic společného,a pokud jsi se ventiloval do odpovědi,pak tedy nechápu,proč jsi musel psát ještě i do pošty.Snad proto abych nepřehlédla,jak jsem blbá?

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Pomáhá nám to koordinovat a ulehčovat pohyb .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

zákon akce a reakce. Když chci dát něco dopředu, musím něco jiného dát dozadu. Použít k tomu ruce je snazší, než všechno dorovnávat tělem a hlavou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pri chôdzi a behu pohyby rúk pomáhajú pri vyvažovaní tela a rozpínaní hrudníku, čím uľahčujú dýchanie. Ako hovorí iceT: „Zkus si jít nebo běžet s rukama u těla,pochopíš.“
Praktická skúška dá niekedy viac informácií než akákoľvek slovná odpoveď.
PS.
aj iceTina odpoveď je odpoveď,
je to odpoveď navádzajúca na praktickú skúšku, ktorá všetko zodpovie.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?iceT Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

To je jednoduché. Pohyb svalů na nohou vyvolává pohyb svalů i na horní polovině těla, protože celé tělo je důmyslně propojené úplně do posledního vlákna. A taky to není od věci – i pohyb rukama pomává zrychlit běh, ale asi jak u koho :o)
Doplňuji:
a taky pohyb rukou pomáhá udržovat rovnováhu, protože kdyby je polovina těla byla v pohybu a druhá byla statická, tak by to bylo nerovnoměrné

Upravil/a: Lucijej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Braník

pro Ice.T
,Andy se ptal na toto: Proč když jdeme, nebo běžíme, houpeme při tom rukama? a ne jak jsi mu odpověděla ty.Neporušuje to náhodou kodex?
Doplňuji:
pro ICE T-otázka zněla jasně:Proč když jdeme, nebo běžíme, houpeme při tom rukama?
tvoje odpověd byla :Zkus si jít nebo běžet s rukama u těla,pochopíš.
Neodpověděla jsi mu na otázku,ale vlastně jsi ho jen poučila,podstata otázky zodpovězena nebyla,Andy se ptal na důvod a ne aby si něco zkoušel,proto jsem to sem vložil a to samé napsal tobě,abys to nepřehlédla!

Tys mě odpověděla toto:neprušuješ ty náhodou kodex,když mě obtěžuješ?
moje odpověd :když někomu píšeš,je slušné ho oslovit nebo pozdravit! Já tě nijak nobtěžuju,jen jsem ti napsal pravdu,zamysli se trošku než něco napíšeš. Braník
Shrnuto:když něchceš,aby ti někdo slušně psal do vnitřní pošty svůj názor,aby ses neunáhlila,tak jí máš mít blokovanou .
A tady je důkaz starý 4dny,když jsem ti psal,proč bezhlavě dáváš body a zde je tvá odpověd:Já si poštu blokovat nemusím,zatím,na koho nebudu chtít reagovat,reagovat prostě nebudo,tím to pro mě hasne.
Tím si vlastně protiřečíš a měníš názory jak se ti zachce!
Hezký den Braník

Upravil/a: Braník

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
AndyT

Mám pocit že tato odpověď nemá co společné s otázkou . . .

před 4032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

iceT,
aby som nebola zase osočená z prznenia češtiny a urážanie estetických citov niektorých užívateľov ako sa správne píše váš nick privlastňovacím spôsobom?
iceTina otázka, iceT-ina otáazka, alebo. môžte mi to vysvetliť?
Ďakujem.

před 4032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Tak jak je to správně Vám přesně nepovím,ale jednoduché je napsat -odpověď\otázka iceT-

moje city určitě neurazíte a rozhodně to ani není prznění češtiny,určitě ne pro mě.

před 4032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Ďakujem

před 4032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

niet za čo

před 4032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Braník: A tvoje odpověď má hovno co společnýho s otázkou, a taky ti to nijak nevadí…

před 4032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

hezky kluku…:-)

před 4032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

iceT: já viděl číňanku, před 5ti rokama na olympiádě a ta takhle běhala :) jako kachna, i komentátoři se jí smáli, ale myslím že to byl maraton, a že nedopadla nijak špatně.. :)

nepamatuje někdo, nevíte jak se jmenovala?

před 4032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Tak jen tak na zkoušku stačí strčit ruce do kapes a dobíhat na MHD.Proto ruce do kapes nedávám,protože s klátícíma se rukama se mi fakt líp chodí.

před 4032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Tady sem našel ještě finiš z maratonu, není to sice ono ale stojí to za to si myslim :)

http://www.you­tube.com/watch?v=p1Uv­xxYIv3U

před 4032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Chudáci odpadli vyčerpáním…

před 4032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

:))

před 4032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

na tom videu jsem nikoho běžet stylem levá/levá neviděl. Ale vím že v některých armádách byl i pochod normalizován na levá/levá – pravá/pravá

před 4032 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek