Funna

A jak jsi na to přišel, že homosexuálové mají převážně bišonky???
Podle mne si toto plemeno (stejně jako čivavy) převážně pořizují „paničky“, které ho rozmazlují a kupují mu různé oblečky a mají ho místo dětí…a je jedno, zda je tou „paničkou“ je chlap, nebo ženská…

Další odpovědi
autacek

No proč, protože jsou homo a chtějí mít pocit, když již od přírody nemohou mít sami vlastní děti, že tu na světě pro něco jsou.

hapiky

Bišonek je vhodný pes pro alergiky…no a když jsou homosexuálové alergičtí na ženy…

zjentek

Autacku je to sice mimo záběr otázky, ale musím se zeptat: To když takhle člověk nemá děti, tak je na světě PRO NIC?

autacek

Je trochu rozdíl, když jsi slepou vývojovou větví svého rodu proto, že se tak rozhodneš, nebo ze zdravotních důvodů. Homosexualita prý není nemoc, tak že asi tak.

A ano, až na velmi řídké výjimky kterým se podaří svoji stopu zanechat zde i jinak, zjistíš, že jediné, co tu po tobě zůstane, jsou tvoje děti.

dudu

Samec je od přírody předurčen aby byl rozsévačem svých genů. Pokud tedy nezplodil potomky, nejenže porušil poslání od přírody, ale na stará kolena nebude mít fakultativního plátce svojí penze.

zjentek

Zajisté víš, jak je to s dětictvím kariérních drah po předcích. třeba kdyby Hitler měl čtyři syny, je VELMI VYSOKÁ pravděpodobnost, že některý z nich by se chtěl dále přiživovat na slávě svého otce. A proto já bych se při podobných soudech o poslání přírody v návaznosti na předurčenost rozsévání raději držel hodně zpátky, dudu.

dudu

Hodně špatný příklad, který pomíjí otázky zachování rodu, tradic, majetku atd. Pokud jde o Hitlera, ten vědom si toho co páše rodičovství odmítl. Oprávněně se obával dopadu svých činů na potomky.