Avatar uživatele
e1232851@trb

Proč holky letí na grázly?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? dudu, briketka10, chachar1922, marci1, Agneta před 3057 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chachar1922

Protože je asi láká něco zakázaného – nějaký borec, co je fakt drsnej a nebojí se ničeho, a to špatné je to dobré. (Jenže takoví jsou potom zadlužení, nevěrní, uchlastaní, a vyhulení, nedej bože vyfetovaní).
Taky jsem měla pár takových, jeden ulhaný, druhý chlastal. Dneska už to „díky bohu“ vidím jinak.

V průběhu věku si holka uvědomí, že už je čas mít někoho normálního do života a ne aby ji ten život kazil on sám a dojde u ní k sebeúctě. A pokud na to holka nepřijde, tak to ještě nemá v hlavě srovnané anebo je to velmi naivní člověk, co věří, že se dotyčný změní.

Upravil/a: quentos

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Na grázly letí jen určité typy holek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

to je jednoduchý, holky jsou hlavně trubky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Neni mi jasné, z jakého výzkumu máš tyto informace. Podle mne je to jen blábol a tvoje domněnka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Podobná byla kdysi před lety má úplně první otázka na tomto serveru, viz odkaz: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/podvedoma-selekce-ze-strany-zen?podobna=1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Také jsem z toho občas jelen. Čím si jinak vysvětlit tuto rodinou lapálii. Dcera naší přítelkyně, coby učitelka na základce, se jako bezdětná rozvedla s manželem proto, že byl příliš pracovitý a sexuálně chladný.Ještě jako třídní si začala poměr s naším o devět mladším synovcem. Ten, ač vyučený autoopravář, si přitom nedokáže vyměnit ani olej a nejraději dělá šatnáře v kasinu nebo manekýna. Faktem ovšem je, že se vzali, mají spolu dvě roztomilé děti a stále připomínají mladé milence.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Na vaše „pravidlo holek a grázlů“ platí veta:
Pravidlo „holka letí na grázla“ je pravidlem mizivej menšiny všech holek a děvčat. Proto platí tvrzení: Většina mladých žen, holek a děvčat na grázly neletí. Grasela (a jeho následníky grázly) se pro jeho brutalitu spíš bojí.

„U prostého obyvatelstva postupně vzbuzoval Grasel a jeho kumpáni opravdový strach.“
Klasik této stránky by řekl: Jestli nevíš, najdi si na Internetu lupiče Grasela, jenom se proboha neptej takhle naivně. Proč? Proto!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Grázl asi slibuje více testosteronu. Více testosteronu slibuje více plodnosti. To je vhodné pro r-strategii (více potomků, méně péče o ně). Mladé děvče v 15 letech, pokud s plnou vervou nastoupí r-strategii, může nasekat do svých 45 let třeba 30 potomků. A je jedno s kým. Vůbec nehledí na to, jak se otec (nebo často více otců) bude podílet na péči o společné potomky. Děti jdou do světa, hned jak je to možné (babyboxy, děcáky, adopce…)
Tím, jak děvče stárne, tím její potenciál pro plné využití r-strategie klesá a začíná se uchylovat ke K-strategii (méně potomků, za to však vypiplaných). Například ve třiceti letech po vysoké škole a nějaké nastartované kariéře už žena velmi pečlivě vybírá partnera u kterého lze očekávat, že bude přispívat k péči a výchově co největším dílem. Což znamená slušné zaměstnání, věrnost, usedlost, kladný vztah k dětem – čili žádný grázl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Některé ano, ale většinou s nimi nevydrží dlouho a najdou si toho „normálního, hodného“. Prostě „prozřou“ (naštěstí). 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Některé ženy jsou prostě poněkud silněji řízeny svými city (evoluce?), proto se leccos nedá jentak snadno logicky vysvětlit – tedy pokud vezmu v potaz takto černobílou otázku…kterou já nemohu brát vážně:DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Protože ty holky jsou zaslepený a ten mozeček používají někde jinde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Protože nemají na výběr baculky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

záleží, co všechno si představit pod pojmem grázl. mám na to svůj názor, ale raději ho zde nebudu ventilovat, protože by se dámy začaly bouřit. je pravdivý a pravda někdy bolí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

To jsou holky adrenalinky,od těch ruce pryč.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek