Proč hodnotíte nesprávné,nep­řesné,či přitakávací odpovědi?Mnohdy je správná odpověď osamocená a nikdo si jí nevšimne.

Stále přemýšlím o registraci.Zatím jen prověřuji situaci.
Líbí se mi např. odpovědi z oblasti internetu,práva, občas i názory.

Ale oblast jazyka? Nad některými ohodnocenými,a to ne zcela správnými odpověďmi žasnu,ačkoliv nejsem odborník.

Sleduje někdo dodatečně přidané odpovědi?Uzavírání otázek? Co mě všechno čeká,pokud se rozhodnu?Chodím na jinou stránku,situace zcela jiná.Na tuto stránku jsem narazil asi před měsícem.Třeba bych mohl být v něčem užitečný.Uvidím.

Někdy převažuje u odpovědí i výsměšný tön, urážky.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se přihlásit, uvidíte sám. Každý má možnost přesvědčit se – zůstat, odpovídat, nebo odejít. Škoda, že jste neuvedl oblast, která je vám blízká. Třeba byste mohl poskytovat kvalitní odpovědi.

Kdybyste si vyhledal historii, i když je to možná časově náročnější, zjistil byste, že právě to, co uvádíte ve svém dotazu, byl jeden z důvodů, proč mnoho uživatelů odešlo.

Protože sama se zajímám o jazyky, uvedu jeden příklad. Včera jsem odpovídala na původ jména Chuck, uživatel svou otázku uzavřel brzy, reagovala jsem v diskuzi, ale tu již málokdo čte. Odpověď třeba poslouží někomu dalšímu…

http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/jmeno-chuck-je-z-jakeho-puvodu

Doplňuji:
Podle vašich slov a váhání se zdá, že byste mohl rozšířit řady slušných uživatelů.

V poslední době se totiž objevilo několik nevychovanců.

Další odpovědi
beer

Já taky někdy žasnu, vyzkoušej a uvidíš co dál ))

tom004

Zaregistruj se,zapoj se,vyzkoušej si palečkování,u­vidíš.Je fakt,že někteří uživatelé uzavřou otázku zbytečně brzo.

Drap

To už tak zkrátka chodí, každý hodnotí jak umí a jak chce.

gepik

Mně tu hlavně chybí záporné hodnocení, pro označení zbytečných, mylných, ale hlavně špatných odpovědí. Často žasnu, kolik palců mají i vyloženě chybné odpovědi.

chudst

Obcas se to holt povede. Zrovna ted me Kerberus upozornila (a diky za to), ze jsem ohodnotil jednu odpoved, ktera byla spatna.

Mel jsem totozny nazor, proto jsem ji ohodnotil kladne; evidentne jsem se mylil. Stane se to asi temer kazdemu. Snazim se hlidat, koho jak hodnotim a hodnotim pouze pokud se mi dana odpoved zda uzitecna. Ale zpetne ji na internetu neoveruji, pokud nejsem skutecne na pochybach.

Dodatecne odpovedi sleduji vzdy, stejne jako diskuzi. Jakmile se otazka uzavre, je pro me uzavrena – muze ji uzavrit bud cas anebo uzivatel. Pokud ji uzavre cas, tak se mi nechce pro eventualni dalsi potreby psat do diskuze, a pokud ji uzavre uzivatel, spokojil se s nejakou odpovedi (pokud spatnou a nedal moznost ostatnim, je to jeho vec; presto – pokud se mi spatna odpoved vylozene nezda, do diskuze napisu, i kdyz je mi jasne, ze si to nikdo neprecte).

Vysmesny ton i urazky me take stvou, pokud to vidim u nekoho jednou, reknu si, ze to ho bud muselo strasne dopalit anebo to tak nemyslel a omlouvam to. Ale pokud to vidim u nekoho pravidelne – i u zlatych uzivatelu a jeste jim za to lidi davaji kladne hodnoceni, skutecne me to stve. Myslim si, ze pokud nema clovek co odpovedet, nemel by psat anebo svuj postreh napsat do diskuze. (Obcas jsou to postrehy spravne, ale absolutne nesouvisejici z otazkou.)

Uf. Trosku jsem se rozepsal; jak psala Kerberus – my vas tu uvitame. Dobrych lidi neni nikdy dost.

Kerberus

Chudste, můj sousede, doufám, že mou zprávu jste nebral jako výtku. Také se mně to občas stane, každý z nás je chybující. U mě někdy hraje roli nepozornost, zbrklost. Ale je správné si to uvědomit. To je váš případ. I já bych občas ráda svůj palec zrušila, ale bohužel …

Protože vím, že se snažíte odpovídat správně a dáte si práci s vyhledáváním vyčerpávajících odpovědí nejen na mé otázky – některé z nich byly opravdu náročné – dovolila jsem si Vám napsat.

Díky.

Jinak s dalšími vašimi názory se ztotožňuji.

chudst

Vubec ne! Jen mi to prislo na tolik dulezite v kontextu s timto tematem, ze jsem to tu vypsal coby exemplarni priklad, ze i dobre mireny palec muze byt spatny.

A jen malo uzivatelu by mi napsalo to, co vy a toho si strasne cenim – protoze diky vam jsem zase o neco chytrejsi a diky tomuto tematu si jsem temer jist, ze uz to priste nepspletu :)

A ted si jdu precist vas email; to uz budeme resit soukromou cestou.

vagra

Chudste, jste jeden z mála, který dokáže přiznat svůj omyl, navíc o něm i rozumně, myslím tím bez emocí, diskutovat.
To se tady opravdu nevidí často !
A mělo by. 🙂

Kerberus

Vagro, souhlasím s vámi. Mladý a slušný člověk – zřejmě výjimka. Dlouho jsem se s podobným jedincem nesetkala.

chudst

Ted se tu citim jako v zoo a trosku se cervenam. Porad rikam a doufam, ze vyjimkou nejsem.

Pouze si myslim, ze pokud ma byt celek spravny, mel by se kazdy jedinec umet nejakym zpusobem chovat – a zacinam u sebe. Na Kerbera absolutne nemam, ten je proste jeste o nekolik urovni vyse.

Vas, vagro, tu nevidam moc casto, jen vas mam v podvedomi, ze tu jste coby zlaty uzivatel – dival jsem se, vetsinou ted odpovidate pouze na otazky Kerbera. Je to skoda, ze se tu uz moc casto nevyskytujete, protoze jsem se dival na par vasich odpovedi a moc se mi libily.

Proc to pisi – nemyslim, ze ja si zaslouzim nejakou chvalu, jste to prave vy, zlati uzivatele, kteri si zaslouzi byt chvaleni – vy uz jste neco dokazali a specialne vy dva si tu zaslouzite nejen chvalu, ale i uprimne uznani. (Kerberus uz si ho me davno zaslouzila a z toho, co jsem si precetl u vas z nekolika ruznych odpovedi z ruznych casovych obdobi, jsem presvedcen, ze i vy si me uznani zaslouzite. Vim, ze to neni moc, ale „myslim to uprime“. [Ano, politici si z toho udelali slogan, ja to vsak pouzivam v normalni rovine lidskeho chapani bez jakekoli ironie.]) Diky vam dvema a samozrejme i nekolika dalsim tvori Odpovedi to, co tvori – vy jste ti, kteri to udrzuji (v pripade vagry bohuzel spise „udrzovali“ :( ) na dobre urovni.

vagra

Chudsi, přestože si nemyslím, že bych nějakým zvláštním způsobem ovlivňoval úroveň „Odpovědí“, děkuji Vám.
Bohužel zdravotní důvody mi nedovolují trávit u počítače tolik času jako dříve.
To je jeden z důvodů…:-)

chudst

Zvlastnim zpusobem mozna ne, ale obecnym zpusobem urcite. Kdyz je tu nekdo dlouho a podava kvalitni odpovedi, uroven Odpovedi se diky nemu automaticky zvysuje.

Zdravotni duvody jsou spatne, ale je to vyjimecne spravny duvod, proc nechodit na Odpovedi :) Zdravi mame jen jedno.

vagra

Omlouvám se chudste…