huxa

Proč google udělal nový vzhled? má to snad nějaké funkční vylepšení, nebo hold jen popřehazovali i­kony?

Nejlepší odpověď
www

Vzhled, nebo jen logo mění co chvíli. Občas ale přidává nové možnosti, vylepšení atd. Jindy zase reaguje na kritiku uživatelů, právníků…
Důvodů může být proto hned několik.

Další odpovědi
Bedy

Ani nevím, že Google má nový vzhled, já ho nepoužívám, vyhledávám přes Seznam. Ale je možné, že „jde s dobou“ a tak se snaží přiblížit lidem. Ikdyž některá přiblížení mají spíše opačný efekt 🙂