Proč Google předělal nabídku?

viz http://2i.cz/5f845872­a1
třeba obr se daly dohledat podle velikosti apod, teď to nejde.

Nejlepší odpověď
Bedy

Já leta používám Seznam pro vyhledávání na českých stránkách, ve světě používám Seznam ve světě, který používá databázi Bingu. Vyhledávání je stejně kvalitní jako u Googlu.
Akorát obrázky hledám přímo přes images.bing.com, protože Seznam používá databázi Picsearch a to není vončo…

Další odpovědi
Orange

Protože vědí lépe jak ty, co ti nejvíc vyhovuje. Taky mi to vadí. Už by to chtělo pořádnou konkurenci.

muhamed

ale jo jde to. Kdyz si date vyhledat obrazky tak hned napravo je takovy to kolecko (nastaveni) na to kliknete a date rozsirene vyhledavani a tam uz si vyberete ;)

anonym

Bedy, nevnucuj mi Seznam, před x lety jsem jej zrušil. Bing neberu ze zásady. Ještě mi nabídni Ubuntu a že chceš výpis z PC

anonym

muhamed, tam jsem byl a nic

anonym

mají to schované a to se mi nelíbí