Proč gagaga jen dává palce a nepříspívá do diskusí?

Zajímalo by mě to,ale oučel to asi nemá.
co ty na to Gagaga?
Doplňuji:
Kdo to je?|Co je to za osobu,která tu dříve byla a ted jen kliká?

Nejlepší odpověď
Drap

Třeba nemá k těm blábolům jen co říct.

Další odpovědi
led

Dovoľujem si pretlmočiť jej významné mlčanie…Jej príbeh je ako z rozprávky:
Bola raz jedna princezná, ochotná sa podeliť, ako sv.Martin, s každým, kto to potrebuje. No jedného dňa prišiel čarodejník, ktorý chcel uchopiť moc v kráľovstve a premenil princeznú na husu, nie však obyčajnú, ale „husu v myším kožišku a zlatou hviezdou na čele“.
Premenená húska gagaga dokazuje svojim mlčaním, že tvrdenie „gága len husa“ nemusí byť vždy pravdivé.
„gágať“ môžu aj tvory, ktoré sa považujú za ľudí, keď im to vyhovuje.
Čarodejník síce musel nakoniec s hanbou kráľovstvo opustiť: Pane králi, tak ho hnal všechen lid…" Princezná sa síce vrátila, avšak „husí tvář a myší kožišek“ si ponechala a čaká na princa, ktorý ju vyslobodí. Jej nejde o moc v kráľovstve, ale chce dosiahnúť Veľký mier, Lásku a Priateľastvo medzi ľuďmi svojho kráľovstva.
Zatiaľ mlčí, až sa vôľou ľudí Miera a Láska navrátia premení sa opäť na spanilú princeznú.
Môže to byť pravda, môže to byť rozprávka. To už záleží na vás.

mojitek

do diskuzí přispívá zcela určitě,ale asi nepotřebuje přispívat do kdejakých ptákovin na rozdíl od ostatních (nemyslím tím tebe).

zzzzz

Paní -IV- diskutuje jen s tím, s kým chce:-)))

A proč by ne??? Je svobodný člověk, je tady dobrovolně, tak si snad může dělat co chce. Pravidla neporušuje.

anonym

3*ga, původně iv a římská čísla, sama psala, tuším, nějaký ban apod. tak se převtělila.
Doplňuji:
mosoj, mýlít se je lidské, tak jsem se spletl, ale nevidím důvod smazat můj omyl. Pokud se ti to nelíbí, smaž to sám.

mosoj

Co tady lidi nezajímá .
Česílko když nic nevím mlčím, být tebou tak to smažu.
Doplňuji:
Snad nebudeš poroučet kdo kam a kolikrát má co napsat.

Nevíteto?

Protože se jí chce… 🙂

gagaga

jugar, ja uz tu pamatuji snad i Dinosaury ..
:)
opravim jen cesilka, ze ban jsem od adminku nikdy nedostala..vzdy to se mnou diskutovali a dopurocovali, at nepokracuji v -iv- a rimska cisla , ale pod jinym nickem
..
jako prvni – puvodni -iv- asi s 20 t. body..nechce se mi hledat , nevracim se.., tak jsem tu ( pametnici pamatuji ) , napsala, ze jako -iv- koncim, ze mi nejde o body , a ze budu prispivat uz jen do diskuzi ..
gagaga mi vymyslel Dr. Axl a ja mu timto dekuji :)
me se to libi
ja tu svoji " misi " splnila ..podarilo se mi to, co jsem chtela..
bohuzel s otazkami a odpovedmi to nemelo nic spolecneho :(
napisu Vam to asi tak :
kdyz zde nekdo nekomu neco delal ze zlomyslnosti, zavisti, pomstychtivosti , tak jsem prisla ja a sejmula ho :o
a bylo mi jedno, kolik jich je ( byli 3 ) .. :) , proste jsem prisla a nandala jim to ..
nikdy ale neslo o me samotnou .., nebo o nejakou " vyhru " , nebo " prohru " ..vzdycky me slo o toho cloveka, ktereho ponizovali a snazili se ho srazit na kolena ..
mam to tak i v realu ..

mam to jako mosoj..nikdy nikomu neurcuji co ma psat , kdy to ma psat , jak to ma psat ..kolik toho ma psat ..
ale Vas prosim, jestli by jste dal nominaci led , za tu jeji lidskou cistotu
:p
a diky vsem ( protoze ve vetsine pripadu odpovedeli ti, kteri opravdu vedi, vocogou
:)

  • iv-

P.S . klidne se ptejte dal..ja Vam bud odpovim, nebo ne :p

led

Mamííí, nenechaj ma tu samúúú úúú!
iv,
ale už by ste mohli odložiť „myší kožíšek“, a Blanických rytierov nechajte spať… ešte ich bude treba.

annas

Iv, má a měla smysl pro spravedlnost, nebojovala za sebe, protože si uvědomovala, že nenávist, závist, lži mnohých pravdu často zkreslovaly, i když jejich vlastní prohřešky hovořily za ně.

Věří, že pravda zvítězí ..... Díky za to. 🙂

arygnoc

mne sa aj tak najviac páčilo to obdobie štartu servera, keď sme si tu jeden druhému ešte gratulovali, priali všetko dobré a bola tu aj sranda.

no, pár doktorov a rodičov to pokakalo a zmizlo v banovom nebi, ale čože už.
škoda, že časy pred jedokydaním sa nevrátia.

:-Q

gagaga

vzdyt ja se tu ary malem vdala :)
skoda jen, ze se nam pak nas mistni obvodak tak trochu zmenil :)
ale tech pusinek co jsem se vam (.vsem ) naposilala ..:)
a jak vidite, nezmenila jsem se
:-*
zkousim to proste vsude..porad ..a na vsechny ..
:p

arygnoc

no a ja sa zasa červenám …

;)

briketka10

jo jo to bylo krásný období těch gratulací
a přání třeba i k velikonocím a vánocům
nádhera, no a tý švandy jsme si fakt užili,
ale hodně dobrejch lidiček odešlo páč bylo
otrávených mazáním, kritikou a kdovíčím
vším ještě..

gagaga

jugar, zde je dukaz, ze jen neklikam :))