Proč Facebook.cz doménu někdo přesměroval?

Když si někdo koupil doménu Facebook.cz měl by tam mít logicky i stránku která na nějak souvisela s Facebook.com jenže není tomu tak prostě někdo ucítil snadnou možnost si zvednout podvodem návštěvnost a třeba by někdo tu doménu potřeboval aby založil Facebook stránku národně zaměřenou. Proč jsou lidi tak zlí?

Odpovědi
Vseznalek88

Sám jste si odpověděl.
Někdo tu stránku zaregistroval, aby tu registraci mohl prodat přímo facebooku (naprosto běžná praxe) jelikož o českou doménu zatím nikdo nestojí, využívá ji tím způsobem, který píšete.
Proč jsou lidé tak zlý? Je to přirozené chování. Někdo taky zkoupí pole a přitom tam nechce pěstovat pšenici, ani si tam nechce postavit 30 domů, ale myslí si, že by tam 30 lidí mohlo chtít postavit dům a že by jim to tedy mohl nabídnout k prodeji dráž než on nakoupil. Tedy stejná situace jako s doménou.