Hara

Proč Facebook?

Proč si zakládat facebook když tam stejně fotky dávat nebudete? Proč nestačí třeba Skype. Fotky se tam posílat taky dají a ještě to nidko cizej nevidí.
Doplňuji:
Jedinej důvod proč si ho založit je, že když ho nemáte vás kamarádi UKAMENUJOU !

Nejlepší odpověď
ten který je

Já k němu nemám důvěru.Také nevím zda je pravdou,že se skoro nedá z Facebooku odhlásit.Jsou s tím prý potíže.

Další odpovědi
kvikal

když máte trocho šédé kůry mozkové můžete si profil nastavit tak aby ho viděl jen uzky okruh lidí … a nikdo vás kamenovat nebude. Ale myslím že když tam člvěk nedělá hovadiny je to užitečná komunikační věcička…

GM

Taky k facebooku nemám příliš důvěry, založila jsem si profil když jsem hledala jednoho člověka, ale jinak facebook nepoužívám. Komunikuju raději přes telefon.