uzsesmeju

Proč existují filmy, ve kterých nejsou nemoce, stáří a smrt ?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Představ si, že jsou i filmy, ve kterých nikdo nechodí ani na záchod.

Další odpovědi
Drap

Do každého filmu se všechno nehodí. A pokud by někdo natáčel filmy jen s touto tématikou, tak by asi moc lidí do kina nechodila.Přesto se v některých filmech nemoci i smrt občas najdou.

badisko

Mozna proto ze se techto veci lide podvedomne boji a nechcou si je pripominat natoz se na ne divat ve filmech ..peknej film s tematikou smrt je http://www.csfd­.cz/film/8222-hraci-se-smrti/..

zjentek

protože existují i pozitiva ,)

mosoj

Ono stačí když existuje tisk ve kterém nic jiného než zabíjení , sebevraždy a násilí neexistuje. Pozitivní zpráva se krčí někde v koutě. Jak říká pan prezident presstituti !!!

Ve filmu je to to samé. Pro zabíjení a násilí již na přirozenou smrt nezbude místo. Není to nic platné, umřeme všichni, ti zlí i dobří.

Nerevarin

Na druhou stranu je i strašná spousta filmů, kde nemoce, stáří a smrt jsou. Všechny filmy to obsahovat nemůžou, pokud s tím máš problém, najdi ty, ve kterých to je:)