Michal Kole

Proč existuje hlavní a vedlejší pracovní poměr ? Jaký je rozdíl mezi hlavním a vedlejším pracovním poměrem ?

Odpovědi
anonym

Michale, „I Ty, Brute?“
Tak za prvé zkus odhalit tajemství šedé lišty – řešeno cca před 3 týdny.
Za druhé Ti nevěřím, že to právě Ty nevíš. Za třetí, pokud to nevíš, tak napiš, kdy spolu vyrazíme na bazén – buď Ti to tam vysvětlím, nebo Tě rovnou utopím.
Za čtvrté je tu pořádná „kosa“. Nemáš něco lepšího na zahřátí?

jmhad

A patři tohle koketování na tyhle stránky?Já sleduji delší dobu,že se ze seriozní myšlenky stává někdy bulvár a honba za body typu „přečti si tam a tam“ místo odpovědi a vysvětlení.Asi půjdu jinam