autacek

Proč EU nepostupuje proti koronaviru podle jednotné metodiky a státy v ohrožení si v podstatě vaří na svém písečku?

Tu se zavře muzeum, tu zruší jiná akce, v Německu mají limit místo 100 snad 1000, jinde nic, atd. atd. Nebo si děláte iluze, že v Itálii na lyžích byli jen Češi?

Nejlepší odpověď
led

Čakať v krízovej situácii, až čo povie „najvyšší“ je scestné.
Ak šoférujete auto a dojde vám zle, zastavíte, alebo počkáte na rozhodnutie spolucestujúcich?
Je všeobecne známe, že mnohé rozhodnutia najvyšších orgánov EU prichádzajú často, až keď sa situácia dostane za bod bez návratu.
V kríze nečakajte na rozhodnutia iných, ale reagujte na vzniknutú situáciu.

Další odpovědi
Pepa25

Protože situace je v každé zemi jiná a při jiných příležitostech si zase autacci a spol. stěžují, že EU řeší to, co mají řešit členské státy.

Kryšpín

Naši poslanci v Bruselu během roku do to začnou bušit a EK začne úřadovat.