Adula.57

Proč dubingují i české filmy?

Teď nedávno jsem se dívala na televizi a tam byla česká reklama s jiným dubingem. Proč to dělají když je to česky?
Doplňuji:
Byla to reklama na pojištovnu -teď přesně nevím na jakou-

Nejlepší odpověď
hanulka11

  • iv- to bude asi něco od dubu

Další odpovědi
Ella

a jsi si naprosto jistá, že to byla česká reklama? na co to byla reklama? a určitě víš, že to bylo dabované? protože to zní jako hloupost… a film a reklama není to samé…

anonym

🙂 To je nejaka novinka ? S tim dubingem. ?
🙂 Pardon. -iv-
Ten dotycny herec nema dostatecne vyrazny hlas … i hlas musi upoutat. Ne jen hezka tvaricka. -iv-
Adul , dabing ! 🙂

samicek333

Tu reklamu taky znám, taky jsem si všimla, že je s jiným dubingem. Možná se jim nelíbilo, jak to namluvili ti herci…

elektrikář

Rád bych věděl jak se dubingují filmy bude to nový vynález nechte si jej patentovat. Je k dispozici slovník cizích slov, Zkuste se do nej podívat než stvoříte takovouhle pitomost,