bohunka1

Proč droždí tak hrozně smrdí?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Mě tedy taky nevadí , ono i vitamín B je cítit,/zřejmě nějaké ty kvasinky které jsou v něm obsaženy/
Doplňuji:
Já dělám i drožďové knedlíčky do polévky a vůbec drožďovou polévku na kolik způsobů a chutná nám to.

Další odpovědi
Mili @

Mi nesmrdí, a je zdravé.
Vařím z něj i polívku a dělám s ním třeba vaječinu…
Voní to trochu jako houby.

flodur

Mě tedy vůbec nesmrdí.

Zdroj: http://www.pro­zeny.cz/recep­ty/recepty-a-vareni/predkrmy-a-chutovky/2856-drozdova

anonym

Jako dítě školou povinné,jsem ve školní jídelně nenáviděl polévku z kvasnicovými noky .Ještě teď,když si na ně vzpomenu,natahuje mě to. Tfuj'

venkovan

Co je to smrad? Jen trochu jiná vůně? A co je to vůně – zas jen trochu jiný smrad.
Ale přiznám, že drožďová pomazánka nám nikdy ve školní jídelně, či v jiných stravovacích zařízení kde tento „blevajs“ dětem na chleba s oblibou mazali, nevoněla.