Rokio

Proč dříve byla smazána moje otázka, která se týkala mé výdělečné činnosti v podobě sběru účtenek a mincí?

Už asi rok se věnuji sbírání účtenek a mincí. Skoro každý den chodím po mojí osobou vytypovaných obchodech a žádám o účtenky. Prodavačům to nevadí, protože mě znají a ví, že to dělám kvůli účtenkovce. Dále vybírám mince v automatech a ve vozících, které tam lidi nechají.

Když jsem o těchto mých činnostech psal v jedné z dřívějších otázek, tak mi ji smazali kvůli tomu, že údajně porušovala zákony České republiky a přitom řada občanů města Znojma ví, že to vykonávám jako svoje povolání a chodím jen k těm prodavačům, kterým to nevadí. A vybírání mincí z automatů (myslím na kávu a potraviny) a z vozíků není trestné.

Ten sběr účtenek a mincí vykonávám pro rodinu. Všechny moje výdělky odevzdávám rodině.

Samozřejmě se ještě věnuji svým standartním výdělečným činnostem v podobě investování, prodeje moderního umění a kryptoměnám. A samozřejmě pomáhám doma.

Nejlepší odpověď
anonym

… pro někoho bylo příliš bolestné číst jak si velký investor musí přivydělávat na živobytí sběrem účtenkového papíru a drobných mincí ponechaných v automatu pro bezdomovce. Někdo to prostě emočně už nezvládl :)

Další odpovědi
Edison

Vyjádření jsi dostal. Bližší informace dostaneš mailem od adminů.

Kazatel

Super se ujistit, jaká je to tady vytříbená společnost. To ledacos vysvětluje.

Rokio

George: Nejsem velký investor, i když děkuji za kompliment. Můj investiční majetek tvoří pouze 400.000 Kč.

anonym

samozřejmě, kdybys byl uměl by sis spočítat že ztrácet čas účenkami a sběrem drobáků je mimořádně nevýhodné. Chytří lidé na účtenkovce vydělávají třeba tak jako jistý „Michal“ který vytvořil bazaructenek.cz a díky němu doslova proměňuje bezcenné účtenky v kredity a ty ve skutečné peníze aniž by se nějakou loterií vůbec zabýval, sběrem účtenek se také nemusí zdržovat to za něj dělají ostatní. Takhle uvažuje člověk který chce být úspěšný ne tak že ztrácí čas hloupostmi 🙂

Mc Merkurion

… kurňa, ty vozejky vynášej …