klumprt

Proč dostali fotbalisté KLDR trest od Asijské konfederace?

Kromě toho, že pocházejí z jednoho z nejpitomějších států na světě, že dostali hanebného góla, že mají světovou ostudu, že dostali jistě doma hrubě vyčiněno (kdoví jestli už nejsou někde v lágru), tak ještě má sedmnáctiletý kluk s holým severokorejským zadkem platit tisíc dolarů…
On to snad udělal schválně? Uznávám, že ten jeho zákrok vypadal dosti bizarně, ale fakt nevím.

Málem bych zapomněl odkaz: http://fotbal­.idnes.cz/roc­ni-distanc-pro-brankare-z-kldr-dq0-/fot_reprez.as­px?c=A161104_162908_fot_­reprez_par

Odpovědi
Weirdquestio

On ten gól pustil schválně, aby prohráli a pak v play-off hráli s horším soupeřem Ománem (paradoxně ten vyhrál skupinu). Takže výjimečně imho netrestá stát.