Kepuč

Proč donuty vytlačují koblihy z trhu?

Jsem jediný komu komu není přijemný jíst děravou koblihu? :D

Odpovědi
Kepler

Já ten pocit nemám. Popravdě ani jsem je nikde ještě prodávat neviděl. A i kdybych viděl, tak si je nekoupím, protože mám radši povidla, než díru.

Drap

Kde jsi zjistil, že koblihy jsou vytlačovány. Já takovou informaci ani pocit nemám.

autacek

Obavám se, že koblih je pořád dost a k rozumu je nepřivede ani kdyby jim vrchní koblihár okradl vlastní rodinu.

Arne1

Podle mne nevytlačují. Koblihy navíc mají silnou politickou podporu.

Altair-AC

Já mám nejradši povidla v díře

cochee

Tak jako brambory nevytlačí z trhu knedlíky nebo rýži a obráceně, tak taky dunaty nevytlačí koblihy, jde o jinou poživatinu.