monica.k

Proč do francie emigruje mnoho muslimů z anfiky?

Doplňuji:
Pane www
Mám studovat to ano. Jaký je rozdíl odpověď opsat z učebnice nebo z elektronického zařízení?, vlastně žádná.. Když se zeptám budu to rychleji vědět a než mi někdo odpoví budu odpovildat na další otázky z papíru. Vy jste to asi nepochopil, já musím co nejrychleji najít odpovědi abych potom měla co nejvíce času na studování ;).. A vám do toho vlastně nic není na co to potřebuji, od toho www.odpovedi.cz jsou aby jsme se tu ptali na otázky nebo snad ne?, a nikde není napsáno že je zakalzáno se ptát na otázky které patří do školy !! Když na to odpověď neznáte neodpovídejte !

Nejlepší odpověď
KK1

Ad Doplnění:
Svatá pravda. WWW umí celou dobu jedinou odpověď " Domácí úkoly neděláme". Asi proto, že odpoveď na otázky nezná

Další odpovědi
www

Viz moji odpověď ve tvé předchozí otázce:
Doplňuji:
Logických důvodů je celá řada.
Je to tvůj úkol, nikoliv náš. Samostatným hledáním se učíš, tady jen opisuješ, což ti je studiu nic nepomůže. Atd., atd.
Pokud se týká zdejších pravidel, stačí jen číst a malinko přemýšlet, případně si ověřit svůj názor v adminů 😉

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/proc-se-mluvi-francouzky-i-v-nekterych-africkych-zemi

gecco

Ad Doplnění:
LOL – ´slušná´ drzost…
😁
Rozdíl (2. věta tvého Doplnění) je v tom, že v učebnici (apod.) budeš muset přečíst rozsáhlejší pasáž, tu zanalyzovat (pochopit) a poté definovat výcuc (abstrakt)…
Tedy se i něco naučíš.
Zatímco tady doufáš v hotové odpovědi, které si rychle opíšeš, nakrátko zapamatuješ – a za pár dnů budeš opět vědomostmi nepoznamenaná (= blbá jako rozeschlé troky).
Mnozí z nás ´tady´ odpovědi známe (tvé otázky jsou primitivní) – ale stejně jako tví rodiče či učitelé chceme, aby ses něco naučila – jinak totiž nemusíš chodit do školy, ale rovnou můžeš nastoupit do pracovního procesu – s tvými znalostmi ale leda tak kydat hnůj, umývat kravám vemena před dojením už by tě nenechali…
😛

Drap

Převážně z bývalých francouzských kolonií.

gecco

KK1 → omlouvám se, ale já taky školákům a školačkám na valnou většinu jejich jednoduchých otázek odpovídám, že DÚ jsou od toho, aby je dotyční/é zpracovali/y – a ne od toho, aby jejich zadání rozdali/y do ´okolí´ a výsledky poté opsali/y…
😉
Máš – v tomto kontextu, jiný názor?
___
😉
OK – proč jsi tedy „monica.k“ neodpověděl/a??
Mňo…???
Mňo…?????
Mňo…???????
A u toho „mňo“ vidím Donutila v Pelišcích…
;-DDD

annas

Je vidět, že zřejmě tazatelka odpověď nepotřebuje, když udělila nominaci za „neodpověď“.

gecco

Tazatelka možná pochopila, že s takovým přístupem se odpovědí, které by chtěla, nedočká…
😉

Lamalam

gecco > její otázky nejsou primitivní. Např. tahle http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-radeji-santu-clause-nebo-jeziska je zcela zásadní a velmi složitá.

annas

🙂

www

Sorry, že se do toho pletu:
😁:-D:-D

gecco

Ano…
Zasloužíš si

@)}----
a
;-*

monica.k pak zaslouží
(_!_)

😉