maskace

Proč dnešní kluci nosí ten „malý culík“ ?

Nejlepší odpověď
quentos

Že by na parádu…?
Kde je psáno, že všichni kluci musí být ostříhaní podle hrnce?

Další odpovědi
trpaslicek

Mozna protoze si chteji nechat narust dlouhou patku a nez to doroste do pozadovane delky tak by to bez culiku vypadalo blbe..kazdopadne kdo by proboha chtel dlouhou patku aby vypadal jako blb? 😁
To je jenom muj myslenkovy pochod..urcite to ma jine vysvetleni.. vzdycky jak nekoho s takovym culikem na jinak hole hlave vidim tak si vzpomenu na Pepper z American Horror Story 😁

anonym

Protože mají malého pinďoura a zakrnělou kostrč.

marci1

Asi se jim to tak líbí. 🙂

Pepa25

Móda?

Monca_a

Nosí se to :)
Ovšem v Tescu jsem viděla jednuho cca 20-ti letého kluka který měl holou hlavu a nahoře hlavy měl cca 30cm dlouhý culík.. Jsem čučela..