Proč dnes nemohu hodnotit správné odpovědi Miroslav st?

http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0337nadap113524502­120230.jpg

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-znamena-zkratka-scssp?action=hla­suj&answer=101477&­check=cd33b9c2d2­663d8a89e1444e1ff21df7&h­ash=ccFXXgxfW%2FgKv9f3toj­jqtvhJCfiv35%2Bne­WUIjrlccJsJYx8sC­mtrJC5gxvVhE2eM­qvGKFTWB09%2BmVEh­K4ad6Q%3D%3D
Doplňuji:
Miroslavst nejde bodovat. Znamená to že to je nějaký něčí podvod.

Odpovědi
hanulka11

  • bude stanoven maximální limit přidělení bodů od jednoho uživatele za

den (pro získání většího množství bodů za den bude potřeba kladného
hodnocení od více uživatelů a tím bude spravedlivěji vyjádřena kvalita
příspěvků

anonym

v kodexu je uvedeno,že podle nových pravidel každý uživatel může dostat denně jen určitý počet bodů,je to proto aby ustaly spory a nedocházelo k podvodům,Ha­nulko,Miroslav­st už od nikoho dnes nemůže dostat bod ne jen od někoho

GM

No to je ale pitomina: Kašlu na Odpovědi.cz.

ten který je

Je to tu nějaké divné.