Jantar2

Proč dívky v pubertě tloustnou?

Nejlepší odpověď
Drap

Prpto, že se z nich stávají ženy. Během dospívání dochází v těle k celé řadě změn, zvláště hormonálních. To u některých jedinců se může projevit i změnou váhy.

Další odpovědi
Reezo

Také bych doplnil, že to může být způsobeno prostě nezdravou stravou nebo když dotyčná holčina začne brát antikoncepci. Správným stravováním se dájí případně regulovat ty kila navíc. Jíst méně a častěji

marci1

Spíše bych řekla, že zakulacují. Přestávají být „hranaté“. Začínají vypadat jako ženy. Některé dívky se nemohou smířit s tím, že už nevypadají jako děti. 🙂

Funna

divné…já jsem v pubertě spíše hodně zhubla…a ta kila zpět nabrala až při dojídání dětských krupiček .-)

STUDENTKAEVA

Máme velké chutě na sladké!