Proč deníky jako Blesk, Super, Aha pořád píší,že se nějaká celebrita někde ukázala v plavkách,ale jak plavala nenapíšou?

Nejlepší odpověď
Mapel

Protože je to bulvární tisk a schání senzace a ne jak plavou, ale hlavně s kým a co mají na sobě.

Další odpovědi
venkovan

Normální člověk deníky jako jsou zde uvedeny nečte, takže naní neví která „C“ se ukázala v plavkách (respektive ono je to tak, že nejdřív do médií zavolají kde se budou ukazovat, a potom média napíší , že je náhodou objevily a lidi s úžasem se diví, jak jsou šikovní redaktoři.

Kohut57

Také bych byl raději , kdyby napsali jakým plavou stylem, jaký mají čas, jak často a kde plavou. Nebo alespoň v čem. A na fotce můžou být klidně oblečený – celebrity. Plavky stačí popsat, jakého jsou střihu a barvy.

jmhad

Plavky ještě nejsou důkazem toho,že dotyčná umí plavat.

kapka

😁