ZIU 682

Proč dělníci jedí nezdravě?

Proč dělníci jedí tak nezdravě? Samé sekané, salámy, housky, vlašáky, párky, klobásy, guláše, svíčkové, knedla vepřa zela? Takhle se stravují, ať už obědvají v bufetech nebo hospodách nebo na pracovišti.

Nejlepší odpověď
Drap

Proč myslíš že zrovna dělníci jedí nezdravě? Myslím, že spousta jich jí i zdravě, stejně jako v celé řadě dalších zaměstnání.

Další odpovědi
iceT

Ty jsi dělník, že víš, co dělník jí? Nebo je obsluhuješ? Tam, kde dělníci chodí jíst asi šestichodové menu nebude. Tak jim holt sekaná a guláš musí stačit, taky je to otázka peněz.

anonym

Já znám doktory, inženýry, a další VŠ a SŠ, kteří se cpou tím samým, co dělník či důchodce!

quentos

Zřejmě pod vlivem pověry, že maso dodá velkou fyzickou sílu. Ale jinak jsou prý „drsní chlapi“ obecně na maso zkrátka proto, že jim chutná.

anonym

Co je nezdravého na svíčkovej?nebo knedlu zelu?nebo houskách a guláši?
Čím se mají dělníci zasytit,když fyzicky makají?
To mají jíst ovesný vločky s mrkví a medem?

anonym

Chtěl bych tě vidět, jak budeš jíst zdravě když musíš jako dělník dělat těžkou práci. Já když budu sedět celý den v kanceláři na zadku, tak mně bude stačit také zelenina. Ale jesliže jsem MUSEL za směnu 20 tun materiálu navézt, rozřezat pytle a vysypat, tak u toho zkus jíst zeleninu.
A ono když musíš dělat dvanáctky noční a denní, tak to také jen o zelenině nepřečkáš.
Zkrátka asi nevíš, co to je fyzická práce buď 8 hodin anebo 12 hodin.

gecco

Ne „dělníci“…
Hlupáci jedí nezdravě…
___
Proč??
Tak to ti nepovim… Možná proto, že jsou hloupí…
___
Pomohlo ti to??

ReHu

Že stejného důvodu jako nedělníci.

zjentek

ti, co jedí nezdravě, jsou nejen dělníci či lopaty, ale často taky říděj náklaďák, kde maj takovou tu SPZ se svým jménem, maj obří pupek v úplně propoceným tílku a doma, když zrovna neřvou po svý starý, tak na ni hážou bobek a jdou si raděj nalepit na ledničku dalšího šmoulu (smerfa) ;q

Agneta

Mohu jen konstatovat, že nezdravě jedí jen hlupáci, gecco to je na nominaci ⇒ jasná a zřetelná, prostě nejpovedenější zdejší odpověď:D

Dělníci jedí nezdravě, protože jsou spodinou společnosti:D
Jak asi musel vypadat stát, který byl „pro ně“ dělaný?:DDD

Šidlo

hm, v sr a čr je to problém aj mnohých otitulovaných.....

súvisí to okrem takých vecí ako málo rozumu, málo vôle, málo snahy aj s ,,hrdinstvom"…a toto robia v rôznych podobách aj boháči (!):

  • najnezdravšie jedlo…lebo dedo to jedol tiež a dožil sa X rokov
  • najmenej vody…lebo pitný režim je pre deti a homosexuálov
  • najviac alkoholu…treba si vypiť
  • jazdiť rýchlo…lebo havarujú len pomalí
  • jazdiť bez pásov…lebo suseda svokry brat sa zabil v aute s pásom
  • robiť športy bez prilby, bez znalostí, bez inštruktora..­...tieto veci potrebujú len homosexuáli a možno ženy
  • žiadna hygiena! každá hygiena je prehnaná a z prehnanej hygieny je každá! alergia, astma, polovica rakovín a aj plešatosť
  • bezpečnosť pri práci..... je pre homosexuálov a mentálne hendikepovných

áno, toto bolo myslené ironicky

btw: čo je zlé na pečive, guláši, svíčkové a vepři a zelí?

anonym

Lahny, ty už máš práci?

anonym

Ještě ne, ale teď to neřeším.Za týden letíme do Austrálie za dcerou (mimochodem už jsem psal, že to platí ona)na dva měsíce a pak už budu žádat o důchod.A stále budu nadávat na tento režim.Za komunistů bych dostal od zaměstnavatele 3000 –5000 odměny(záleželo kolik roků bych byl ve fabrice), dárky od spoluzaměstnanců, pohoštění od vedení fabriky.A to budou dnešní mladí říkat, jak jsme se měli za komunistů špatně.Dneska člověka vyhodí pár roků před důchodem a ani ruku mu nepodají za jeho práci ve firmě.

anonym

Tobě nestačí tvůj plat?Co děláš za práci před důchodem?
Za co bys chtěl ještě navíc 3000 nebo 5000 navíc?
Čím jsi vyučen?
Je mi dvný,že jsi dceři dovolil se odstěhovat do kapitalistiucké země,kde by se měla mít hůř než ty!!To nechápu.

anonym

Já ji nedovolil.Ona se tam vdala..respektive našla si tady australna, který nadával jak se tady špatně žije, že nic nefunguje a pobláznil ji a ona šla za ním do Austrálie (je tam pět let a říká, že do Čech se zpáky stěhovat nechce…ne, že by tam bylo všechno dobré, ale hodně věcí je lepších a FUNGUJÍCÍCH než v Čechách.

anonym

A zapomněl jsem napsat..jsem TŘETÍM rokem nezaměstnaný a sociální dávky mi nedají..mám auto a bará, prý to mám prodat abudu mít z čeho žít.To by mi komunisti nikdy neřekli, v těchto letech bych už byl 2 roky v důchodu a mohl si užívat (teda lenošit a ne běhat a škemrat o práci).

gecco

Lahny – jestliže jsi v práci, jakožto vyučený řemeslník, navážel materiál, rozřezával a vyspával pytle..
Co bys chtěl???
Takové práce jsem dělal jako nevyučený, nekvalifikovaný a ´mladý´ zaměstnanec…
Tu nejhorší a nejméně placenou práci…!!!
___
Hele – dej dceři (australské) přečíst tuhle (a podobné) diskusi – a zpátky domů plaveš, protože i tu letenku by ti sebrala…!!
___
:-OOO

uncle Sam

Dcera se měla provdat do Vietnamu nebo Severní Koree.

anonym

Ono v padesáti si NEMŮŽEŠ VYBÍRAT práci.To jsem mohl akorát za komunistů.V dnešní době a v mém věku už MUSÍŠ VZÍT PRÁCI JAKÉ JE, aby pak takovýhle lidi jako ty nemohli vyřvávat, že práce je všude dost ale lidi nechtějí dělat.A tu práci jsem vzal i proto, že jsem měl REKVALIFIKACI na vysokozdvižný vozík, který byl k této práci potřeba (ze skladu vozíkem ze stohu …mimochodem stohovalo se do tří metrů nahoru…přivézt materiál, vysypat pytle, pytel hodit do lisu, větší množství slisovat a vozíkem odvézt do dalšího skladu a STOHOVAT do výšky).Ale jak vidím, asi to nepochopíš, že frézař ,který mohl dělat práci za komunistů v šesti fabrikách ve městě, stejnou práci nedostal, protože všechny fabriky s touto profesí v okruhu 40 km byly zlikvidovány.A na pracáku chtěli abych tu práci vzal když mně platili rekvalifikaci )opět..za komunistů by mně takto nikdo nenutil, mohl jsem si SVOBODNĚ VYBRAT PRÁCI, KTEROU JSEM CHTĚL A PŘED DŮCHODEM BY MNĚ URČITĚ NIKDE NEVYHODILI.

gecco

Lahny – „za komunistů“ sis mohl svobodně vybrat práci – kterou ti někdo dotoval…
Dneska je jasné, že každý zaměstnanec si na sebe musí vydělat – což ty, asi, nedokážeš…
:-O
___
Jak píšu – dej tyto diskuse přečíst dceři – a domů poplaveš…
Australáci jsou dost hákliví na svou schopnost se o sebe postarat… A nestěžujou si…
___
No – se svou sebelítostí – pokud tě zeť nezachrání, minimálně dostaneš do zubů – možná se ti v kebuli rozjasní…