slipknotak

Proč dávají lidi na uložto zaheslované soubory?

ja si toho parkrat nevsiml a dycky to po me chtelo heslo abych to mohl rozbalit je nekde to heslo k danemu souboru k dostani ?

Nejlepší odpověď
chudst

Obcas byva v poznamkach. Ale jinak na ulozto byvaji „zakazane soubory“. Hry, filmy, apod. – nic z toho nesmi nikdo sirit. Vetsinou se to moc neresi, ulozto to v nejhorsim smaze. Castecne se tomu da predejit prave tim, ze nekdo dany soubor zahesluje a odkazuje na nej pouze z nejakych warez stranek (= stranky, kde jsou k dostani linky na stazeni na filmy, hry, apod. v podobe ulozto, rapidshare, fileshare, czshare, share-rapidu, apod.) – kde poskytne i heslo.
Doplňuji:
Berusinka: zdravicko, zdravicko :)

Další odpovědi
Berušinka

Heslo má jen ten, kdo tam soubor dal a ještě ti, kteří si mají soubor „vyzvednout“. Jak jsem koukala, tak jsou zaheslovaný nejčastěji nějaké školní věci.
Doplňuji:
A hele Chudst: =) zdravim zdravim =)

Rocker

Jsou i dementi,kteří tam dávají pod názvem filmu jiný film,nebo třeba 1,5 hodiny se opakující trailer.Nevím,jes­tli jím to dělá dobře,rád bych věděl,co je k tomu vede.

Ella

Většinou slušný lidi zaheslovávají soubory, které dávají ke stažení např určité skupině lidí, třídní věci a poznámky do školy, video prezentace atd, které jsou určené jen kolektivu. Anebo já uploaduju a zahesluju soubory, které chci někomu předat, ale jsou příliš velké na poslání přes mail a tak, ovšem většinou to pak dám smazat třeba do tří dnů, aby to tam nestrašilo =)
Někteří blbci ale heslujou naschvál a nebo nahrávají fejky… jakože tohle je extra exklusivní film, ale je zararovanej a zaheslovanej a teprve když si ho stáhnete a zadáte heslo, tak zjistíte, že jo to třeba nějaká sprosťárna >/ někomu sprosťárna možná přijde lepší kauf než hledaný film, ale víte jak tomyslím =)

Reuef

To rocker : vede je k tomu to ze cim vickrat jejich soubor nekdo stahne tim vic kreditu na neomezeny stahovani mu prictou…

chudst

Rocker: co je k tomu vede? Je zajimave sledovat, kolik lidi si stahne film Lidice jeste predtim, nez byl vubec uveden do kin :) – proste kolik lidi je tak pitomejch, ze na to naleti a nepremysli.

Berušinka

Jo to jo, chudst má pravdu. Já si třeba chtěla stáhnout Bastardy a to bylo asi 1,5 měsíce po premiéře! Nechtělo se mi dávat tolika peněz za „černoušky“ =D – doufám, že mě admin nesmaže =D … a tak jsem to stáhla … a místo toho vidím Vorla mladšího, jak sprejuje ve filmu Gympl =D