Proč daňové přiznání od daňového poradce, lze odevzdat až v červnu?

Když to vezmu logicky, tak je to odborník tak ten by to měl mít rychleji a kvalitněji než občan, který si to vyplňuje sám. Tudíž občan, který to moc neumí by měl mít na to víc času než daňový poradce, který to píše jak na běžícím pásu.

Nejlepší odpověď
Fallen Angel

Jenže poradce si teprve musí všechny ty materiály, které mu poskytneš, načíst atp. Zároveň tady dělá poradenství pro několik lidí současně, takže má spoustu práce. Proto má na to delší lhůtu.