Dismas

Proč ČR uznala Kosovo a neuznala Náhorní Karabach?

Je to proto, že Arméni byli málo agresivní? Nebo proto, že nejsou muslimové?

Odpovědi
Kryšpín

Kosovo je podivný stát pod vlivem narkomafie, mocnosti potřebují malé státy nemohou se pak kvalitně vzpouzet, dále tam byl dvojí metr USA našeho spojence, včetně spolku NATO. V Karabachu je ve sporu angažováno Rusko, Turecko, Irán, USA, Čína, Británie až uloupnou co nejvíce v zájmu plynu a ropy, tak se dohodnou a poté možná Češi dostanou pokyn.