mosoj

Proč člověk škodí ?

Když také umí !!!!

Pro ty co to zajímá!

http://letecka­posta.cz/848018796

Nejlepší odpověď
ten který je

Zničit dokáže člověk během okamžiku,vytvořit může trvat staletí.
Úchvatné fotky!Co by tomu asi říkal takový Mikoláš Koperník nebo Galileo Galilei?

Další odpovědi
briketka10

ten vesmír je tak nádherný..
úžasné fotografie..
a ten Ufounek na závěr to si ale ten fotograf vymyslel :)

Damiana

Člověk škodí, protože má tu možnost. A lidí je na světě opravdu hodně…
Jinak…moc zajímavé snímky, zaujaly mne. Dík. 🙂

anonym

Takove fotky miluju.
I si uvedomim, jak je ta " nase " zemekoule jen takove zrnko pisku z celeho vesmiru.

  • iv-

anonym

Díky, mosoji, to je skutečná nádhera.
Proč člověk škodí? Někdy také proto, že nějak se musí naučit fungovat a třeba to lépe neumí. Někdy je to ze sobectví, nedostatku prozíravosti a inteligence, nebo jen z pohodlnosti. Kdo ví? Důvod se nějaký už najde. Otázkou ale zůstává, zda si včas uvědomí, že vlastně škodí. Doufejme, že alespoň většina lidstva si to uvědomí a že pro nás všechny to nebude pozdě.