zebra8

Proč člověk omdlévá?

Nejlepší odpověď
annas

U mě občasné mdloby způsobuje nedostatek železa. Časté jsou mdloby z nízkého tlaku.

Všechny možné příčiny najdete v odkazu

http://ztrata-vedomi-mdloby-omdlevani.nas­clovek.cz/

Další odpovědi
zjentek

nejčastěji změnou vnitřního tlaku, výkyvy proudění či ztrátou tělních tekutin, nebo vlivem psychických šoků, emocí

klob1

Příčin je mnoho,proto se musí nejprve zjistit.Jedna možnost je i záchvatem z cukrovky.nebo nedokrvení mozku.Příčiny jsou různé,tak to se nedá určit.Musel bych člověka vidět a prohlédnout,pak s jistotou je možné i léčit nebo problém odstranit,nebo při nejmenším zmírnit.