dust8

Proč člověk nemá každý jedno párový orgán ještě jeden do zásoby a každý dvou párový ještě jeden záložní?

Nejlepší odpověď
Kepler

Málo místa. Jinak bychom vypadali jako brontosaurus.

Další odpovědi
Drap

Příroda nás naprogramovala tak jak jsme. Je zbytečné nosit sebou všechny náhradní díly na případné opravy.

da ny

Protože by na Zemi „strašil“ moc dlouho a kdo by to všechno živil?
Nic není ztraceno, za „chvíli“ Vám vypěstují v laboratoři podle potřeby nové orgány.