pornoherec

Proč člověk, který má rýmu smrká ?

Nejsme doktor, takže nechápu…

Odpovědi
Dochy

To není záležitost lékařů, ale kultury. Většina lidí naší kultury se bude držet v bezpečném odstupu od individua, kterému to poteče z nosu přes pusu a bude kapat z brady (pokud se s tím cestou nestane něco jiného) V našich končinách je zvykem smrkat, jinde se to považuje za nezdvořilé a zvykem je popotahovat… Dobrou chuť 😉

mosoj

Rýma je zánět nosní sliznice. Při tomto zánětu vzniká hlen a pokud se přidá ještě bakteriální infekce tak i hnis. Pro odstranění tohoto sajratu máš dvě možnosti. Vysmrkat to , nebo spolykat. Pokud to necháš dokonale vysušit tak to můžeš vyndávat ve formě holubů a pochutnávat si na tom. Zvýšíš si tím imunitu pro svoje náročné povolání.