citonek009

Proč chtějí všichni iphone?

Proč si všichni kupují iphone????? V čem je tak dobrý??? Kvůli operačnímu systému???

Odpovědi
zzzlatokopka

Jak všichní???

Já ne, ani zadarmo.

Nerevarin

Svým způsobem to byl jednu dobu velmi kultovní telefon, který přišel se spoustou nových věcí, perfektním designem a ovládáním. Ale dnes už ho konkurence podle mě dohnala. Jednu dobu jsem po něm toužil, ale dnes už bych si vybral spíš jiný telefon. Samsung, nebo Nokii. Mít iPhone je něco jako mít BMW nebo Mercedes mezi auty. Je to super věc, stylová a dobře vymyšlená, ale také hodně drahá. A jezdit můžeš v pohodě přeci i v jiných značkách. Ale to BMW, neboli iPhone, je prostě stylovka. S nadzázkou se dá říci, že jsou dva druhy lidí, kteří si pořizují iphone. Fandové Applu, velmi specifická komunita, která nedá dopustit na ovládání, systém a vzhled jablečných věcí. A ta druhá jsou zkrátka bohatší lidé, pro které je iPhone vyloženě doplněk. Alespoň u nás to tak vnímám. Nic proti iPhonu nemám a za nějakou dobrou cenu bych ho asi bral. Ale vadí mi u něj nutnost používat iTunes, což je manažer pro počítače, přes který tam stahuješ hudbu, videa apod. iTunes byl kdysi super program, ale několik posledních verzí je absolutně velké zklamání, aspoň teda pro mě a nemám potřebu se k nim již vracet. Jsou asi cesty, jak iTunes objejít, ale řekl bych to tak, že je to prostě sr… ní navíc. Další negativum jsem vnímal poměrně slabší bytelnost. V testech většinou dostával na frak od konkurence, ikdyž nevím, jak u těch nejnovějších verzí, to už jsem nezjišťoval.

Lamalam

Já jsem si ho koupila, když jsem studovala v USA. O tom jestli je stylový, cool nebo módní jsem v té době neuvažovala a neuvažuji tak ani dnes. Prostě se mi líbil a v Americe byl, v porovnání s ČR, skoro za „hubičku“.

Hawajka

IPhone je totiž něco jako trend dnešní doby. Když máš nakoustnuté jablíčko tak jsi best .
Chtějí ho jen kvůli značce, kvůli noičem jinému, protože kdyby mněkdo chtěl telefono hlavně kvůli funkcím tak si najde nějaký lepší (btw: Je hodně telfonů který jsou lepší na Iphone) za menčí cenu,nebo jen lepší za větší,nebo stejnou cenu.
Prostě když cmáš IPhone tak jsi cool…

Rocker

Já ho nechci!Mám Kazam a jsem spokojenej

Conchus

co je to iphone?

jstastny

Aby se mohli chlubit, že ho mají, stejně jako jakékoli jiné značkové zboží.

A jinak ne uplně všichni, mě stačí můj starý Samsung.

brazdarom19

Taky mi nepřijde, že by všichni chtěli iPhone. Naopak má podle mého názoru spoustu odpůrců. Každopádně můžu vám říct důvod proč jsem ho chtěl já – ten fotoaparát. Ty fotky z iPhonu prostě vypadají skvěle. Mám starší iPhone 11 pro max z https://www.jab­kolevne.cz/ap­ple-iphone-11-pro-max/ a jsem z něj nadšený. Samozřejmě ty nové fotí ještě lépe, ale mně toto bohatě stačí.