bolak

Proč chtějí spát děti na dvoupatrový posteli vždycky nahoře?

Nejlepší odpověď
mosoj

Děštské dobrodružství a případný dobrý přehled o dění v místnosti.

Další odpovědi
anonym

Řekl bych, že je to pro ně asi dobrodružnější.Moje děti se taky hádaly kdo bude spát nahoře a nyní se to objevuje i u mých vnuků.
I když možná také je to tím, že u stropu je více tepla.

marci1

Je to pro něco zvláštního, jiného než spát dole. Vnímají to jako dobrodružné.

Damiana

Všechny ne! Třeba já…:-) Mě se naopak vždycky líbila spodní „uzavřená bouda“. Jednou jsem si tam dala i záclonky, uvnitř jsem měla lampičku – nádhera! Nakazila jsem tím i kamarádky a kluci měli vyhráno bez boje. Řekla bych, že je to horní patro stejně spíš doménou kluků. Až nahoře, šéf, dobrodružství…:-)

briketka10

to né mě by se nahoře nelíbilo
nemám ani ráda výšky a pak
ten malý pohled do blbý zdi
brekeke..kdybych měla spodní,
tak vylepený fotky, plakáty apod.
a basta fidli, ale měly jsem jen
válendy do Účka trapárna ☹
Doplňuji:
kecám do pravýho
úhlu takže do ELKA..