Avatar uživatele
Bronzový

Proč chtějí lidé svobodu jen do doby, než sem začnou svobodně imigrovat lidé z Asie a Afriky?

Lidé chtějí svobodu, ale když má někdo jiný názor, ihned ho za to zatratí, no není to hloupé?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Silně zkreslený názor a zcela od věci.

Kdyby se jednalo o pár set tisíc migrantů, čert to vzal, ale ono to tak není. Proč nám lžou a vy ty lži posíláte dál. Je to začátek pohybu národů, který se bude již jenom zvětšovat a to z několika důvodů. Nejedná se o imigraci, ale o apokalypsu.
Nějak nestačíte sledovat vývoj. Nikdo se již nebude imigrantů ptát kam chtějí. Logicky se to takto muselo vyvinout ! Prostě nám tady zůstanou a může za to Anděla !!! Nebo to tak dokonce chtěla ?

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

No jo no, typický Češi. Umí akorát na všechno nadávat ale jinak se neangažují, nadávají na migranty i když neznají jedinýho a paradoxně na ně nadávají i přes to, že tady migranti nechtějí zůstat (což ale hodně lidí neví nebo spíš nechce vědět)...


Avatar uživatele
Pokročilý

Římané si ve velkém ohrožení zvolili na určitou dobu diktátora, jehož rozhodnutí nemohl nikdo zrušit. Já si myslím že emigranti a imigranti jsou pro Evropu velký problém a ohrožení a když se nemůže několik zemí a lidí dohodnout, tak bych zvolil někoho kdo by učinil kroky proti imigraci a nikdo jeho rozhodnutí nemohl ovlivňovat ani zrušit.


Avatar uživatele

Lidé chtějí svobodu pořád,ale za blbost evropské unie a našich politiků nikdo z nás nemůže!
A ještě ten chytrák Dienstbier vysloví z huby takovou pitomost.
http://www.novinky.cz/…


Avatar uživatele

Ti kdo chtějí imigranty asi nedomysleli jak to bude dál.Kde budou bydlet, kdo je naučí česky ( do dneška někteří Vietnamci český neumí), kdo je zaměstnání.To je v prvních letech.V dalších letech zde budou chtít mít mešity (dneska se lidí brání stavbám dálnic, úložištím atomového odpadu,stavbám spaloven,) a mešity si tu stavět necháme?A v dalších letech dojde na bitky mezi našimi křesťany a jimi.Ať se každý podívá do Německa a Francie jak tam řádí Turci.Tenkrát je taky vítali, dnes s nimi mají problémy.
Na léčení českých lidí nejsou peníze a kdo bude platit jejich léčení?Důchodcům nechce Kalousek přidat na Vánoce 600Kč a jim se bude všechno platit?;


Avatar uživatele
Zlatý

přesně to, co popisuješ v podotázce, jsem zažíval tady na serveru ..hned po imigraci sem na web jsem prožíval zatracení nejhrubšího zrna a když to už bylo psychicky a fyzicky neúnosné, musel jsem se nakonec změnit já sám, aby se něco změnilo ;qqq ..jak říkám- hrůza a s nikým stejně nehneš ..furt tu chcou svobodu! ;)


Avatar uživatele
Zlatý

Lidé, kteří nerespektují svobodu jiných, jsou obyčejní hajzlíci...
;-)
Hloupé je, že lidé, kteří na imigranbty nadávají, to dělají ponejvíce z neznalosti věci a strachu...
Říká se tomu xenofobie...


Avatar uživatele
Bronzový

no, říká se tomu "kázat vodu a pít víno", čili pokrytectví. Řada našich spoluobčanů emigrovala po roce 39, 48, 68 do zahraničí, ale to je bráno jako jakási samozřejmost, ač to byly statisíce lidí (myslím, že po roce 68 cca 200 000). Je dobré dodat, že životní podmínky v "komunistickém" Československu a v současné Sýrii nebo Iráku se moc nedají srovnávat. Pokud bychom se na to podívali současnou (čskou) optikou, pak měli západní státy asi většinu lidí vrátit zpět do ČR jako ekonomické migranty.
Další věcí je, že když se při vhodných příležitostech neustále omílá, jak jsme dnes svobodní, svoboda pro všechny, jak můžeme dnes cestovat, pracovat v zahraničí, etc., tak to očividně platí jen pro někoho.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Stříbrný

Agneta

mosoj >>> ano Angela chtěla svrhnout Assada a podporovat syrskou opozici ačkoliv moc dobře věděla, že po Assadovi příjdou čadory (isl. šátky) a zákazy povolání a studií pro ženy...to je na tom to nejhorší, semtam jsem viděla na něm. TV nějakou syrskou profesorku, která mluvila o tom, jaké by to bylo po Assadovi, ale s Angelou to nehlo:DDD
Ta je "dálkově řízená" z USA:DDD

Avatar uživatele
Pokročilý

AmazedWolf

mosoj: mě kvůli šíření těchto informací asi zablokovali ůčet na facebooku.

 

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4945
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2675
Zlatý briketka10 2420
Zlatý annas 2073
Zlatý quentos 1639
Zlatý iceT 1552
Zlatý tom004 1522
Zlatý marci1 1506
Zlatý mosoj 1497

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.