Cibule

Proč chodíme lépe na „velkou“, když se napijeme?

Hrnek teplého čaje nebo i studené vody a hned to jde líp! :D Proč?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Proto,že tekutiny ředí stolici.Už naše babičky říkávali,polévka je grunt a maso je špunt.

Další odpovědi
mosoj

Hrnek teplé vody, ale z opačné strany.

elektrikář

Po naplnění žaludku se část tekutiny dostane do střeva, Zředí obsah a naplní jej,Nervy které řídí vyprazdňování vás zaženou na záchod.

fcoop

My chodíme na „velkou“ velmi dobře a rádi i když se nenapijeme.

P.T.

O tom nic nevím…