Kelt

Proč chodí v zimě víc mužů s pokrývkou hlavy než ženy?

Teď si v mrazech všímám, jak chodí lidé oblečení a co mají na hlavě. Více mužů má na hlavě nějakou pokrývku, klobouk , čepici, ale je mnoho žen, které chodí prostovlasé. Je to jejich věc, ale přesto působí mráz jinak na ženu, než na muže a mohou vlasy chránit? Nebo si žena nechce zničit účes? Jak se na to díváte vy? Děkuji.

Nejlepší odpověď
led

Krátke vlasy neuchránia hlavu pred mrazom. A to nehovorím o tých superkrátkych až nulových.

dodatok,
alebo je to možné krytie pred zviditeľnením hriešnych myšlienok 🙂

Další odpovědi
Kepler

Muži nemají rádi, když jim táhne na pleš a rádi si ji skrývají, ženy zase rády vystavují na obdiv své krásné vlasy. A možná jim není na hlavu taková zima, protože mají vlasy zpravidla delší.

jepik

Protože chlapům pokrývky hlavy sluší nejen v zimě ale nosí je i v létě.