dnb

Proč chodí Slováci na České webové stránky?

Procházel jsem si pár Slovenských diskusí a ani v jedné jsem nenarazil, že by v nějaké odpovídal Čech. U Českých diskusí je ale běžné, že se občas přidá i nějaký Slovák, proč?
I tady na odpovědích.cz se ptají a odpovídají Slováci, přitom mají svoje odpovede.sk
Čím to je? Jsme v něčem lepší, než Slováci?

Nejlepší odpověď
Tw!st

A prečo nie ? Šak češi majů lepšie a viac stranok ako slovaci, naozaj šak si rozumieme

Další odpovědi
Dochy

A proč chodí Češi an anglické stránky??
😉

gecco

Protože ´provoz´ na slovenské mutaci je pramalý, tady je ´veselejc´…
😉

marci1

A proč by nechodili ? Mohou si chodit kam chtějí. Na slovenskou verzi „Odpovede.sk“ chodí také Češi, kteří mají profil na českých odpovědích. Máme velkou výhodu, že si rozumíme. A slovenštinu vidím velmi ráda. 🙂

Hykam

Možná to jsou Slováci žijící v Čechách, nebo se zaregistrovali ještě dříve, než vznikla slovenská mutace těchto stránek.

led

Hneď na začiatku vás musím upozorniť, že „procházet jenom pár slovenských diskusii“ je málo, pretože na mnohých slovenských stránkach sa diskutuje dvojjazyčne slovensky i česky,
Na mnohych stránkach mimo vlastného jazyka sa diskutuje aj v iných rečiach, hlavne v reči danej stránky. Takže mimo zverejnenej IP, alebo vlastnej informácie nemusíte vedieť, že hovoríte s cudzincom, alebo rodákom.
Kdybych tady jenom psala a „nie písala“ tak by ste nevedeli kam ma máte zaradiť.
V době, kdy se v celém světě pomocí internetu komunikuje o všem a všude, bez ohledu na hranice států (kromě pár výjimek) je vaše otázka poměrně podivná a nevyvyšujte se. Jste stejní jako jiné národnosti světa. Například teď vám odpovídám z druhé strany zeměkoule. V jakej řeči chcete odpověď, vám blízké, nebo v jazyce Hotentotů (i takový existuje)
Prečo chodíte na írsku stránku Facebook a nie napríklad na Seznam.cz?
Prečo používate americkú emailovú schránku Gmail a nie napríklad opäť seznam.cz…
Čím to je?
Sme iní,
jste jiní,
alebo sme
všetci využívatelia internetu bez ohľadu na
…národnosť, pohlavie, vek, orientáciu, politickú príslušnosť, náboženstvo …