Proč chlastají v TEMELÍNĚ?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/384812-temelin-letos-rozdal-za-alkohol-na-pracovisti-pokuty-ve-vysi-temer-pul-milionu.html

Nejlepší odpověď
ivzez

Nevím, jestli bych to nazvala chlastáním v Temelíně. Ze 7 tisíc kontrol bylo
jen 13 pozitivních, z toho 12 u dodavatelů, jedna u vlastního zaměstnance.
Podle článku to navíc vypadá na podcenění zbytkového alkoholu – já to
nevnímám jako alkohol (chlastání) na pracovišti…

Další odpovědi
anonym

to není jen v Temelíně. něco podobného- marihuana na pracovišti běžná, preventivní kontroly žádné

možná se pak lépe štěpí atomové jádro

anonym

A já se tě zeptám:„PROČ CHLASTAJÍ NAŠI POSLANCI?“
PROČ U NICH V KANTÝNĚ PRODÁVAJÍ ALKOHOL, když se to jinde nesmí?

dudu

Vzpomínám na kolegu v práci. Pro něho byl všechno problém, nic nešlo zařídit nebo provést, všichni ho obtěžovali třeba jen dotazem na datum a každé ráno hrozilo vypuknutí třetí světové – no prostě tragéd!!! Demagogie je horší než lež.

Mc Merkurion

hele,nechlastali temelínští,ale dodavatelé: „Pokuty za bezmála půl miliónu korun museli od začátku roku zaplatit za své prohřešky dodavatelé v Jaderné elektrárně Temelín.“ >>> jinak takový věci dou mimo mě,chlastám,všu­de,jen za volantem ne (tam ani nekouřim)…

setapouch

Lahny: poslanec neni zamestnani podle pracovnepravnich predpisu, proto se jich sankce za jejich porusovani netykaji.

Mc Merkurion

tentokrát s lahny souhlasím,kdyby nechlastyli,nev­znikaly by takový paskvily…