Proč chce Bobošíková obnovit trest urážky hlavy státu?

Nejlepší odpověď
anonym

Řekla bych, že si chce včas „uklidit bitevní pole“. Při jejích ambicích to na tu prezidentku jednou dotáhne. Tohle není žena, která se vzdává. Potom je lepší mít jakous takous ochranu zajištěnou zákonem předem, než se o sobě dozvídat nelichotivé zprávy od nespokojených občanů. No a čekat útok nějakého zoufalce a maniaka, to není v našich končinách pro politiky přece nic mimořádného ani nečekaného.

Další odpovědi
venkovan

Pro barbakana
zatím neobsluhuje. Ale je možné, že se to tak stane. jen záleží jestli dostane víc hlasů než další čekatelé na pozici správce

anonym

Bobošíková,Bo­bošíková,jo,to je ta co ,obsluhuje veřejné WC ?

led

Pretože kritika môže ľahko skĺznuť do urážky. Záležať bude od výkladu zákona.

Spomeňte si na príhodu zo Švejka, keď Hostinský Palivec povedal, že „na (obraz) císaře pána serou mouchy“ a hneď sa dopustil urážky cisára podľa tajného policistu Bretschneidera.
Takže radšej obraz mlčky utrite, čo keby tu bol niekto z hrdinov Švejkodrámy…