Proč české ženy plavou hlavně styl prsa?

A v Pobřežní hlídce ženy plavaly kraulem?

Nejlepší odpověď
Mili @

Protože prsa českých žen nejsou umělá jako u „Pamely“, ale táhnou nás asi ke dnu!!!!
😁
Doplňuji:
Málokterá žena v Čechách pracuje u pobřežní hlídky, nám stačí bohatě styl „paní radové“…
🙂

Další odpovědi
quentos

kraul vás dostane ze všech stylů nejrychleji, kam potřebujete, což je u pobřežních hlídek rozhodující.

Terryle

Prsa mi přijdou takovej relaxační, napohodu styl. A nejjednodušší. Takže ženské zůstávají u toho, co se naučí? Možná už později nemají na plavání tolik času, nechce se jim učit nový styly, když ten starej taky funguje… A fakt bych řekla, že to je tím, že si u prsou vlastně odpočinete, nikam se neženete, jako u kraulu.

dudu

Především proto, že pokud jde o prsa, se české ženy většinou nemají za co stydět, dále se asi shodneme, že se jedná o elegantní a nejméně namáhavý styl. Přece, byť ani krásná žena plavající třeba motýlka určitě nenadchne každého. Ovšem takový znak také není špatný.