_Bůh_

Proč Česká republika nenávidí lidská práva?

V Číně dochází ke genocidám, všichni to vědí, je to prokázáno a v posledních dnech se to píše v novinách více než obvykle. Přesto tam ČR letí na olympiádu, jako by se nechumelilo.
Letěli by čeští olympionici na Olympiádu do Terezína v roce 1942? Nebo do Berlína v roce 1938? Asi těžko, tak proč to ČR dělá dnes?

Nejlepší odpověď
elkon

Nemíchej politiku do sportu. Jsi jako komunisti, kteří bojkotovali OH 1984.

Další odpovědi
Dochy

„Letěli by čeští olympionici na Olympiádu do Terezína v roce 1942? Nebo do Berlína v roce 1938?“
Neletěli, do Terezína by dojeli na kole. Do Berlína vlakem.

led

Ach, Bože, než začnete písať otázku, zamyslite sa. Aj _Bůh_ musí premýšľať a netvoriť „ptákoviny“
Česká republika nemôže nenávidieť ani ľúbiť. Je to štátny útvar. Nenávidieť je výsada ľudí. Olympiáda sú športové hry mieru spájajúce a nie rozdeľujúce národy.
Letné olympijské hry v Berlíne boli 1. 8. 1936 – 16. 8. 1936.
"Českoslovenští sportovci na těchto olympijských hrách získali celkem 3 zlaté, 5 stříbrných medailí. O ty zlaté se zasloužilo družstvo v rychlostní kanoistice v disciplíně C2 na 10 000 metrů a C2 na 1 000 metrů. Třetí zlatou medaili přidal sportovní gymnasta Alois Hudec v disciplíně kruhy.
Dodatečně (po odvolání) získalo Československo bronzovou medaili v jezdectví; v prosinci 1936 informoval tisk, že po protestu polského mužstva (které původně nebylo klasifikováno) byl výsledek československého odvolání zrušen a Československo se opět posunulo na čtvrté místo.
Podrobnější informace naleznete v článku Československo na Letních olympijských hrách 1936 https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/%C4%8Ceskos­lovensko_na_Let­n%C3%ADch_olym­pijsk%C3%BDch_h­r%C3%A1ch_1936

dodatok o danom paragrafe v diskusii

Ametyst

Už je na čase hledět si svého a ne stále kopírovat globalisty.

Kryšpín

Doufám že píšete z čínského mobilu nebo počítače a v tom je odpověď kam by část kapitalistů posílala svoje požadavky na výrobu jenom ta doprava se musí trochu změnit na elektro lodě a elektro letadla.

_Bůh_

$ 405 Popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidia

Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo nacistické, komunistické nebo jiné zločiny proti lidskosti nebo válečné zločiny nebo zločiny proti míru, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

mosoj

Příspěvek smazán administrátorem.

_Bůh_

mosoj: Požádám o notářské ověření této webové stránky a o tom, kdo to Cu napsal už bude rozhodovat někdo jiný než my dva. Odpovědi tu jsou vskutku zajímavé, a myslím že budou zajímat i někoho jiného.

Dochy

O tom kdo tu co napsal má někdo rozhodovat? To je jakoby měl někdo teď rozhodovat o tom co se stalo za třicetileté války 😉
Hele, už to neber. Nedělá Ti to dobře. Jinak jestli myslíš, zkus to vydat knižně. Ale pochybuju, že na tom zbohatneš. (Jo a nejdřív si prodiskutuj autorská práva s jednotlivými autory)

led

pre _Bůh_
citujete us dolar 405? paragraf má značku §
Ako tak čítam
„Trestní zákoník
ČÁST DRUHÁ
HLAVA XIII
Díl 1
§ 405
§ 405Popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidia“

tento paragraf nemá nič spoločné s účasťou českých športovcov na Olympiáde.
ale vás sa týka časť tohto paragrafu …„nebo jiné genocidium“…„nebo zločiny proti míru“