Midoc

Proč Češi stále jezdí do rizikových oblastí s vysokým výskytem koronaviru?

https://www.id­nes.cz/zpravy/zah­ranicni/egypt-cestovani-velvyslanec-koronavirus-covid-19.A210305_173­146_zahranicni_lisv

Nejlepší odpověď
Drap

Plačeš dobře, ale na špatném hrobě. Je snad tady někdo kdo odjel do Egypta či jiné podobné destinace? Musíš se zeptat těch co odjeli. A každý z nich může mít jiný důvod.

Další odpovědi
elkon

Protože nemají rozum. Myslí si, že jsou „papežtější než papež“.

zjentek

Adrenalin?

Ametyst

Většina nejezdí ani z okresu do okresu. Pár lidí, co si myslí, že jsou nad zákonem a mají plnou šrajtofli, to neřeší . Pomyslí si, co jim kdo bude poroučet, když oni jsou zvyklí sami poroučet a řídit druhé. Tito lidé ovšem mají i na zaplacení 14– denní karantény v luxusním hotelu.

plebs

Je to převážně Hogo Fogo a ještě zašle selfíčko já na to mám to člobrníte.

paul1

Myslím, že na to pasuje výraz: fouňovství.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.