štamgast

Proč Češi nesnáší americké komedie?

Kromě vyjímek.

Nejlepší odpověď
dudu

Na vinně jsou především distributoři hlavně kvůli tomu, že s cílem nakoupit co nejlevněji pořizují „balíky zábavy“, kdy k jedné dobré komedii je přidáván doslova brak. Potvrzují to i američtí přátelé, kteří často žasnou, ba se až stydí co z jejich produkce některé naše televizní stanice promítají za hrůzy.
Dovoz takovýchto škvárů by měl být trestán a zakázán stejně, jako import nekvalitního spotřebního zboží. Vždytˇtakto je přece ohrožováno zdraví fyzické i duševní!!

Další odpovědi
anonym

Však Američani také nejsou většinou odvázání z našeho humoru. Prostě jiný gang:D

Drap

Myslím, že většinou jsou stupidní, přehnané a uplně odtržené od běžného života. Když to srovnáš například s komediemi českými, tak to uvidíš na první pohled sám.

www

Důvody ostatních pochopitelně neznám, mně ale nepřijdou z velké části zábavné, spíše stupidní a trapné.

sdesigner

Pretoze neodrazaju skutocnu realitu…ak je komedia postavena na skutocnej realite je to o to zabavnejsia lebo kazdy sa v tej komedii najde…a ceske komedie su realne az az :) milujem ich :)

RyuzakiKate

Nemám je ráda, protože jejich humor je až příliš jednoduchý, tudíž stupidní, a všechno skončí trapným happyendem.
Bohužel je musím trpět u nás ve třídě…

Tom20

Asi takový ten anglosaský sentiment a velká střeštěnost.Já je mám docela rád,ale přijdou mi taky trochu ujetý :D

Monyszek

Já proti americkým komediím nic nemám..mě se líbí…ale jinak souhlasím, jak tu bylo psáno, že to může být i dabingem, který je někdy otřesný!:D

Damiana

Protože našinec má raději tragikomedii. Takový ten hořkosladký nádech typu Pelíšků a ne prvoplánovou řachandu, která je Amíkům vlastní. A taky se nám moc nezdají nedůvěryhodné „hepáče“ a vyumělkované prostředí i lidi. Ale to bychom museli mluvit pouze o Zlatém českém fondu a ne o prvoplánově vulgárních, novodobých šuntech typu Kameňák. Ze zahraniční tvorby dávám přednost francouzským komediím – takové Zvíře, Muž z Acapulca, Drž hubu! – to přece nemá chybu. Ale na Tootsie také nedám dopustit, ta se Amíkům povedla, paráda. (Bohužel se ale často snaží o remaky slavných evropských filmů – a to je podle mne vždycky průšvih.)

balca

Darp to vystihl.

MonkeyKing

Já je miluju … aha .. zapoměl jsem, já nejsem Čech! 😁 Možná to bude dabing! 😁

auluk

Asi jsem vyjímka