Avatar uživatele
štamgast

Proč Češi nesnáší americké komedie?

Kromě vyjímek.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dudu, Tom20, RyuzakiKate před 4244 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Na vinně jsou především distributoři hlavně kvůli tomu, že s cílem nakoupit co nejlevněji pořizují „balíky zábavy“, kdy k jedné dobré komedii je přidáván doslova brak. Potvrzují to i američtí přátelé, kteří často žasnou, ba se až stydí co z jejich produkce některé naše televizní stanice promítají za hrůzy.
Dovoz takovýchto škvárů by měl být trestán a zakázán stejně, jako import nekvalitního spotřebního zboží. Vždytˇtakto je přece ohrožováno zdraví fyzické i duševní!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Však Američani také nejsou většinou odvázání z našeho humoru. Prostě jiný gang:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Myslím, že většinou jsou stupidní, přehnané a uplně odtržené od běžného života. Když to srovnáš například s komediemi českými, tak to uvidíš na první pohled sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Důvody ostatních pochopitelně neznám, mně ale nepřijdou z velké části zábavné, spíše stupidní a trapné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sdesigner

Pretoze neodrazaju skutocnu realitu…ak je komedia postavena na skutocnej realite je to o to zabavnejsia lebo kazdy sa v tej komedii najde…a ceske komedie su realne az az :) milujem ich :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Nemám je ráda, protože jejich humor je až příliš jednoduchý, tudíž stupidní, a všechno skončí trapným happyendem.
Bohužel je musím trpět u nás ve třídě…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tom20

Asi takový ten anglosaský sentiment a velká střeštěnost.Já je mám docela rád,ale přijdou mi taky trochu ujetý :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Monyszek

Já proti americkým komediím nic nemám..mě se líbí…ale jinak souhlasím, jak tu bylo psáno, že to může být i dabingem, který je někdy otřesný!:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Protože našinec má raději tragikomedii. Takový ten hořkosladký nádech typu Pelíšků a ne prvoplánovou řachandu, která je Amíkům vlastní. A taky se nám moc nezdají nedůvěryhodné „hepáče“ a vyumělkované prostředí i lidi. Ale to bychom museli mluvit pouze o Zlatém českém fondu a ne o prvoplánově vulgárních, novodobých šuntech typu Kameňák. Ze zahraniční tvorby dávám přednost francouzským komediím – takové Zvíře, Muž z Acapulca, Drž hubu! – to přece nemá chybu. Ale na Tootsie také nedám dopustit, ta se Amíkům povedla, paráda. (Bohužel se ale často snaží o remaky slavných evropských filmů – a to je podle mne vždycky průšvih.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
balca

Darp to vystihl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MonkeyKing

Já je miluju … aha .. zapoměl jsem, já nejsem Čech! 😁 Možná to bude dabing! 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
auluk

Asi jsem vyjímka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek