Kepler

Proč černooký bača má mít špinavú košulu?

https://www.mo­akro.cz/index­.php/produkt/va­lasska-kosula-ze-vsacka-lnena-strojove-vysivana/
Asi používá jen mýdlo s Jelenem

Nejlepší odpověď
dubraro

Protože
1/ Je čuně.
2/ Nemá kdo by mu ji vypral.
3/ Vyprat si ji sám je pod jeho důstojnost.

Další odpovědi
Miaa

Protože nemá maměnku a galanka mu zatím černů košulenku jaksi nevyprala, asi to s tím vztahem není ještě pravé ořechové 😆

aliendrone

Pokud si vzpomínám, tak se zpívalo „černooký bača Trabanta zatáča“, ne? ;) :)
Takže je jasné, že při provozu (opravách) strojírenského produktu „Automobilwerk Zwickau“ (jehož hodnota neklesne ani po havárii, bo ti vznikne hromada trsátek) neobléká monterky a pobryndal se při vmíchávání oleje do benolu. Asi má obě ruce levé, ale co bys prosím tě po nebohém černookém bačovi nechtěl? ;) :)

hapiky

Černooký bača a černá košile patří k sobě jako cikán a sociál.

Ametyst

Kepler: Mýdlo s jelenem je ta dobrá možnost na ruční praní. Rozhodně z prádla nevymývá barvu, jako to dělají agresivní prací prášky. Ovšem nevoní, ba naopak.