dust8

Proč cca půlku obsahu Bohemia chipsů tvoří vzduchová výplň a není balení plné?

Nejlepší odpověď
anonym

Kvůli konzervaci chipsů (aby byly křupavý) a taky proto, aby nebyly rozmačkaný na drobečky.

Nejde o žádnou lumpárnu nebo krádež, hmotnost obsahu máte jasně uvedenou na obale.

Další odpovědi
anonym

Taky mě to štve jako spotřebitele. Proto jsem je přestal kupovat. Oni si to ulehčují Harpagoni.

Drap

Nebyl by problém, naplnit sáček plný, potom by se však chipsy mačkaly a lámaly a také cena by byla dvojnásobná.

iceT

https://www.vi­talia.cz/clan­ky/proc-maji-chipsy-tak-nafoukle-sacky/

a taky mám dojem, že se tady na to někdo kdysi dávno ptal, ale jistá si nejsem.

jsemjá

Aby vydělali.