Avatar uživatele
Usoman

Proč Camtasia nepodporuje nahraný záznam ze Shadowplay?

Pro stříhání videí používám studio Camtasia. Jedno video jsem v ní už udělal, takže program je v pořádku, ale teď jsem chtěl do něj vložit záznam (MP4, 3,78 GB) z obrazovky, během hraní hry, který jsem nahrával pomocí nVidia Shadowplay. Do Camtasie šel v pohodě vložit, i do časově osy, ale nejde mi v ní upravovat. Vlastně to video nemohu na časové ose pustit (tlačítko play nereaguje) a ani ho upravovat. Když soubor uložím, zavřu a zase otevřu, tak je prázdný. Dokonce jsem zkusil převést ten záznam z MP4 do avi, který je pro Camtasia malinko lepší, avšak stejný program. Takže už vážně nevím co s tím. Nevíte jak to vyřešit?

Zajímavá 0 před 2274 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Neznám program Camtasia, ale… Obvykle se dělají různé odlišnosti mezi free a placenými verzemi. Např. Lightworks v neplacené verzi umí pracovat jen s videem max. 25fps/720p. (což třeba mně stačí) Pro zpřístupnění vyšších módů je potřeba koupit PLACENOU verzi programu. Pokud je to tedy tímhle, stačí ti převést video na pařičné parametry, které program „schroupne“. Prostě přečti si podmínky použití. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek