štamgast

Proč bývalý ministr prům. a obchodu Kocourek neustále chodil o berlích?

Neví někdo, co se mu stalo?

Nejlepší odpověď
Drap

Možná ho tížilo svědomí a nemohl to unést.

Další odpovědi
hanulka11

.......Když se po volbách začalo mluvit o tom, zda se ministrem financí stane spíš Kocourek, nebo Kalousek, objevovaly se i zvěsti o tom, že kandidát ODS má vážné zdravotní problémy. V mládí se sice stal obětí autonehody a přišel o nohu, ale popírá, že by mu to bránilo ve výkonu ministerské funkce. „O tom jsem nikdy nemluvil,“ říká a lidé z jeho okolí dodávají, že šlo o pomluvy politické konkurence.

Zdroj: http://zpravy­.ihned.cz/poli­tika/c1-53587320-kocourek-jediny-ekonomicky-expert-ods-ktery-radil-klausovi-topolankovi-i-necasovi