Cohen

Proč jsou bývalí feťaci strašně milí?

Proč bývalí feťaci jsou strašně milí až vlezlí svým chováním a přístupem celkově? Všiml jsem si toho vzorce chování, není někde nějaký článek?

Nejlepší odpověď
Agneta

Bývalí feťáci jsou případem* pro psychologa – vždyť proč (z jakého důvodu) utíkali z reality do těch drog?

*)možná celoživotně

:D

Další odpovědi
chachar1922

Já mám mezi známými takové, ale příjdou mi normální, nejsou vlezlí a ba jedna není ani milá a není to mnou, taková je na všechny. Asi ji štve, že přestala.

Třeba to je asi individuálně – jakou drogu brali, jak dlouho a co si prožili ? Netuším.

Šidlo

lebo ich viacerí ,,mudrci" liečia botox effektom…nájdite si to, dosť drsné

a potom, kopec ľudí maskuje/potláča agresivitu prehnanou milotou, resp. tú túžbu po extréme (fetovaní) vypĺňajú jediným povoleným extrémom – vlezlou láskavosťou

a mnohí sa tak urputne snažia dokázať, akí sú polepšení, až to preženú

každopádne sa má feťák po úspešnom detoxe správať inak…

na Slovensku tiež funguje fenomén: abstinujúci alkoholici každý deň v kostole alebo v horšom prípade skončia v sekte

anonym

Nevím, neznám taková individua.
Zeptej se Pumíka.

jmhad

Copak feťáci, ale 4 %, tam se člověk naučí jak se slušně chovat.

anonym

Zeptejte se Jugara, ten je vyjetý už od narození jako zákeřný podvraťák, který neumí nic jiného, než vyvolávat hádky a šířit kolem sebe tyfus jakoby čichal doma toluen u topení, jo to se pozná.

p.s. Jugare, co je na tom pravdy, že vás matka porodila, již se zubama?

anonym

Mírumilovní jsou akorát feťáci, kteří poznali boha jako Jugar.

anonym

…jen vás Jugare zbožně prosím, nenahlašujte mou odpověď na úřad, vy jste si začal…děkuji.

anonym

jmhad, ty 4% byly za tvým mladých let!