dust8

Proč bývají pudlové občas vyholení částečně dohola různě po těle? Není to jen vzrhlý modní trend, který určili jen lidé?

pixabay: https://pixaba­y.com/cs/photos/vel­k%C3%BD-pudl-b%C3%ADl%C3%A1-pes-mazl%C3%AD%C4%8Dek-model-3799371/

Jak by se asi líbilo člověku kdyby nemohl mluvit a pudl jej měl na vodítku a přišel se strojkem a sjel hlavu alá pankáč?

Nehledě na to, že třeba na obrázku má pudl částečně vyholené nohy a co když mrzne, padá sníh? Chudák musí zmrzat!

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, je to móda lidí. Těm pejskům je to ale v podstatě jedno.