Gestas

Proč bývá personál psychiatrických léčeben tak často ve filmech ztvárněn jako banda sadistů?

Odpovědi
autacek

Že by to vycházelo tak trochu ze skutečnosti? Alespoň vyprávění lidí co znám mě v tom utvrzuje. Ono někdy to s těmi blázny, i pod vlivem prostředí, ani jinak nejde.

dubraro

Protože psychiatr se od svého pacienta mnohdy liší jen tím, že má klíče od ordinace.

Altair-AC

Viz Nešpor – ředitel Bohnic.Je tam ředitel ,ale většina si myslí ,že by spíš měl být v klecích s ostatními …